KONST / Litografier / Färglitografi 14912023
nr 1491 2023
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Nybrokajen. Signerad, färglitografi, numrerad 266/290. Bildmått: 30x50 cm, yttermått inklusive ram: 50x65cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 26 september 2022
kl 19:58:08
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
26 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist